چهارشنبه 2 تیر 1400
اعلام اسامي منتخبين مرحله هشتم طرح سپاس گيتي پسند/
طرح سپاس گیتی پسند به مرحله هشتم رسید و در این مرحله نیز از مشتریان وفادار گیتی پسند تقدیر به عمل آمد.

 به گزارش خانه خبر گیتی پسند در مرحله هشتم طرح سپاس، 485 نفر برگزیده شدند و جوایز آن ها به مانند دورهای قبل به مرور توزیع می‌شود.

مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند پس از اعلام اسامی منتخبین مرحله هشتم طرح سپاس گیتی پسند از جلب اعتماد مشتریان و عاملین فروش پس از اجرای این طرح خبر داد.

مهندس مصطفی وعیدی درباره طرح سپاس گیتی پسند پس از رسیدن به مرحله هشتم به خانه خبر گیتی پسند گفت: این طرح به ارتباط تناتنگ گروه و شبکه فروش کمک شایانی کرده و عاملان فروش و مشتریان نیز احساس می کنند دیده می شوند و جایگاهی برای تقدیر از آنان در نظر گرفته شده است.

فروش، جاده دو طرفه است

وی ادامه داد: فروش یک جاده دو طرفه است و تنها به معنای فروش یک کالا به مشتری نیست، در طرح سپاس نیز این هدفگذاری ایجاد شد که بتوانیم اعتماد بیشتری نسبت به مشتریان نسبت به محصولات گروه ایجاد کنیم.

مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند با بیان این مطلب که عاملین فروش باید در طرح سپاس طبقه بندی شوند افزود: به طور یقین بین عامل فروشی که تنها فروش محصولات گیتی پسند را در دستور کار خود قرار داده با عامل فروشی که محصولات گیتی پسند را با سایر محصولات شرکت های دیگر به فروش می رساند تفاوت باشد، بنابراین در طرح سپاس امتیاز بیشتر به افرادی تعلق می گیرد که اعتماد کاملتری نسبت به محصولات گیتی پسند داشته و این محصولات را با سایر برندها به مشتریان عرضه نمی کنند.

وی با بیان اینکه لوله 5 لایه نیوپایپ یا تک لایه آذین لوله حتما با اتصالات تولید شده از سوی گروه استفاده شوند، افزود: استفاده از لوله های آذین یا نیوپایپ به همراه اتصالات سایر تولیدکنندگان به هیچ عنوان توصیه نمی شود و این حتی کیفیت لوله های تولیدی گیتی پسند را زیر سوال می برد، بنابراین در طرح سپاس امتیاز بیشتر به افرادی تعلق می گیرد که این توصیه ها را جدی گرفته و از تمام برندهای گیتی پسند در فروش خود استفاده می کنند.

فروش باید مکانیزه شود

وعیدی ادامه داد: قراردادی با یک شرکت طرف قرارداد با نظام بانکی به منظور مکانیزه کردن طرح سپاس با استفاده از دستگاه های کارت خوان منعقد شد که به دلیل فنی این شرکت نتوانسته موارد مد نظر ما را در نظر بگیرد،امیدوارم به زودی نیز این مسئله برطرف شده و شبکه فروش گیتی پسند کاملا مکانیزه گردد.

لازم به ذکر است واجدان شرایط برای ثبت نام در این طرح می توانند به سایت طرح سپاس گیتی پسند به نشانی http://sepas.sgpco.com مراجعه کنند.

 یادآور می شود واحد برنامه ریزی معاونت بازرگانی گروه صنایع گیتی پسند از طریق سامانه پیام کوتاه 10006937 پذیرای انتقادات، پیشنهادات و نظرات سازنده مشتریان گیتی پسند می باشد.

 

 

اسامی منتخبان مرحله هشتم طرح سپاس :

برندگان هدیه سکه تمام بهار آزادی

برندگان هدیه نیم سکه بهار آزادی

برندگان هدیه ربع سکه بهار آزادی

برندگان هدیه کارت هدیه چهار میلیون ریالی

برندگان هدیه کارت هدیه سه میلیون ریالی

برندگان هدیه کارت هدیه دو میلیون ریالی

برندگان هدیه کارت هدیه یک میلیون ریالی

برندگان هدیه کارت هدیه یک میلیون و پانصد هزار ریالی

برندگان هدیه پاداش خرید

برندگان هدیه سفر زیارتی و سیاحتی

برندگان هدیه جعبه ابزار نیوپایپ

برندگان هدیه جعبه ابزار آذین

برندگان هدیه ست شیرآلات ارکیده

برندگان هدیه ست شیرآلات مینا

برندگان هدیه ست شیر آلات یاس

 

 

اخبار مرتبط:

اعلام نتيجه قرعه كشي مرحله هفتم طرح سپاس+اسامي منتخبان

اسامي منتخبان مرحله ششم طرح سپاس اعلام شد

بيش از 1500 مشتري وفادار گيتي پسند تجليل شدند

تقدير از مشتريان وفادار گيتي پسند+اسامي منتخبان

منتخبان مرحله سوم طرح سپاس معرفي شدند

توزيع هداياي برندگان اولين هاي طرح سپاس منطقه شرق كشور (مرحله دوم)

قرعه كشي اولين هاي طرح سپاس گيتي پسند انجام شد/ 40 برنده خوش شانس! (مرحله اول)

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1395/02/21 12:25:33
مشاهده کلیه موارد
 
اطلاعات تماس:
اصفهان، صندوق پستی 81465/768 تلفن: 369377 031 داخلی 3685 نمابر: داخلی 3688 پیام کوتاه: 30006062 رایانامه: sepas [at] sgpco.com