چهارشنبه 2 تیر 1400

سپاس، پایگاه تقدیر و سپاس از همه تلاشگران صنعت ساختمان و تاسیسات، و خانه مجازی اعضای خونگرم و دوستداران محصـولات گروه صـنایع گیتی پسند است. این سامانه فرصتی متفاوت را برای همگان فراهم می سازد، همه کسانی که به نوعی د ر معرفی فروش، ترویج و مصرف محصولات ساختمانی و تاسیساتی گیتی پسند، سهیم هستند.

سپاس، پل ارتباطی همه اعضای خانواده گیتی پسند در صنعت ساختـمان و تاسیـسات است که می خواهد به نیـکی، تقـدیری مانـدگار را به مهــندسان، انبـوه سـازان فروشندگان، مجریان و مصرف کنندگان نهایی محصولات این گروه صنعتی پیشکش کند.

سپاس، تلاش می کند بزرگواری ها، دلسوزی ها، ریزبینی ها و نقدهای اعضای خانواده گیتی پسند در صنف ساختمان و تاسیسات گـرمایشی و سرمایشی را ارج نهـاده و از آنها به نیکی، تقدیر به عمل آورد. با عضویت در سامانه سپاس، فرصت و لطف خدمت به جامعه تلاشـگران صنعت ساختـمان و تاسیـسات ایران زمین را برای خادمان تولید این مرز و بوم فراهم سازید.


شروع فعاليت مراكز تحقيقات پليمر، مكانيك و برق گيتي پسند در سال 1377، و كسب نتايج علمي، كارآمد و اثربخش در صنعت ساختمان و تاسيسات، زمينه توليد انواع محصول در اين حوزه ها را فراهم كرده و موجب شد تا به امروز، اين گروه صنعتي با توجيه فني و اقتصادي، بالغ بر سي واحد توليدي را طراحي و راه اندازي نمايد.
عمده كالاهايي كه محصول مراكز تحقيقاتي گيتي پسند است، گواهينامه ها و استانداردهاي ملي و بين المللي را احراز كرده و مي تواند در بازارهاي داخلي و بعضا خارجي، با محصولات مشابه رقابت كند.
گيتي پسند، سال ها قبل با لوله و اتصالات تك لايه آذين لوله و كمي بعدتر، با نيوپاپ پنج لايه، پاي در بازار رقابت مي گذارد و موجب چرخش خدمات تاسيسات در ايران مي شود.
گيتي پسند در قامت برندهايش از قبيل نيوپايپ، آذين، سپهرفوم، نيوفلكس، سكويا و ده ها برند ديگر بالغ بر سيزده سال است، علاوه بر حضور در زنجيره تامين مواد اوليه بسياري از كارخانجات توليدي كشور، به صورت مستقيم در خانه و زندگي اغلب خانواده هاي ايراني حضور داشته و براي آسايش و آرامش آنها تلاش كرده است.

بنيانگذاران گروه صنايع گيتي پسند، اين مجموعه عظيم صنعتي كه از ابتدا تا كنون رو به رشد و توسعه بوده و همواره دانش فني روز را براي توسعه مداوم كارخانجات و ارتقاء خطوط و امكانات توليد به كار گرفته، با اين هدف تاسيس كردند تا خلاق و پيشرو در صنعت تاسيسات و ساختمان ايران به پيش رود و يكي از بزرگترين شركت‌هاي صنعتي ايراني در زمينه توليد ملي و اشتعال پايدار باشد.
انديشه و تحرك گيتي پسند در صنعت تاسيسات و ساختمان ايران زمين آرام و مبتني بر دانش بومي بوده و همواره تلاش شده تا بهترين محصول، با برترين كيفيت و مناسب ترين قيمت در اختيار مصرف كننده قرار بگيرد.
گروه صنايع گيتي پسند، يكي از مهمترين گروه هاي توليدي كشور است كه شركت‌هاي مختلفي چون: آتي لوله سپاهان، آذين لوله سپاهان، كيمياجاويد، اصفهان چالاك، سپهرپليمر، ديناپليمر، آتي قطعه و ... را شامل مي‌شود و به عنوان يك مجموعه صنعتي دانش بنيان، يكي از به روز ترين، جوان ترين و مجهزترين گروه‌هاي اقتصادي برآمده از بخش خصوصي و مشاركت و همت مردمي بوده و هم اكنون مانند درختي تنومند در زمين حاصلخير توليد و صنعت كشورمان ريشه دوانيده و كارآفريني را به بهترين شكل متجلي ساخته است.
در حال حاضر بالغ بر 3000 نفر در اين گروه صنعتي مشغول به كار بوده و محصولات متنوع گيتي پسند علاوه بر فروش در اقصي نقاط ايران عزيز، به تعداد زيادي از كشورهاي خارجي صادر مي شود.

اطلاعات تماس:
اصفهان، صندوق پستی 81465/768 تلفن: 369377 031 داخلی 3685 نمابر: داخلی 3688 پیام کوتاه: 30006062 رایانامه: sepas [at] sgpco.com